Tyto patky jsou určeny pro šicí stroje s rotačním chapačem jako jsou například Janome 525S, Janome 625, Janome My Style 2522, Janome DC3030, Janome Dc4030, Janome DC4100, Janome 603 (Janome 2160), Janome 605 (Janome 3160), Janome 5200, Janome 6600, Janome 7700 , atd. Tyto patky jsou širší, protože stroje Janome mají širší podavače a nojvější typy mají dokonce 7-řadé podavače, které zajišťují perfektní posun i těžších, nebo velmi lehkých materiálů naprosto rovnoměrně.

Rotační chapač

Produktů na stránceZobrazení
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Originál patka JANOME pro overlockový steh (M)
Vyprodáno
Overlocková patka v kombinaci s owerlockovým stehem začistí okraj látky přesně tam, kde je potřeba, tedy na okraji látky.
od 222 Kč
Originál patka JANOME pro lemování textilní páskou
Vyprodáno
Patka pro lemování textilní páskou se používá k dekorativnímu olemování okrajů (10-14 mm). Lze s tímto malým zakladačem ušít atraktivní lemy pomocí paspule. Můžete použít buď cikcakový steh, nějaký dekorativní steh nebo pouze rovný steh.
od 334 Kč
Originál patka JANOME průhledná
Vyprodáno
Patka průhledná je vhodná pro dekorativní šití, je plastová a průhledná a lehce vidíte, kde a co šijete. Patka je určena pro stroje s rotačním chapačem.
od 47,0 Kč
Originál patka JANOME aplikační
Vyprodáno
Patka aplikační se používá pro šití do kruhu, šití zatáček nebo při aplikování kulaté nášivky. Je průhledná a lehce vidíte, kde a co šijete. Určena pro stroje s rotačním chapačem.
od 71,0 Kč
Originál patka JANOME zipová
Vyprodáno
Patka zipová se používá k přišití jednotlivých stran zipu.
od 164 Kč
Originál patka JANOME s otevřenou špičkou, průhledná
Vyprodáno
Patka s otevřenou špičkou se používá pro quiltování, přišívání aplikací nebo vyšívání monogramů.
od 166 Kč
Originál patka JANOME pro rovný steh
Vyprodáno
Základní patka pro rovné šití je určena pro stroje s rotačním chapačem.
od 207 Kč
Originál patka JANOME pro přišívání knoflíků
Vyprodáno
Patka slouží k pohodlnému přišití jakéhokoli knoflíku s dírkami, případně knoflíku nitěného. Díky modrém protiskluzové části patky knoflík po patce neklouže a přišití je přesné.
od 168 Kč
Originál patka JANOME na patchwork 1/4"
Vyprodáno
Patka s vodičem 1/4" (6,35mm) pro šicí stroje JANOME. Díky této patce perfektně sešijete více vrstev materiálu rovným stehem. Patka kopíruje okraj materiálu, vynikající pro vycpávané materiály. Je velmi populární v technice patchwork.
od 298 Kč
Originál patka JANOME zipová s nižším upínáním
Vyprodáno
Zipová patka slouží k pohodlnému přišití zipu.
od 329 Kč
Originál patka JANOME kedrovací
Vyprodáno
Kedrovací patka vám udělá lem v podobě trubky, do kterého se pro zpěvnění vkládá pásek, proužek látky nebo trubička.
od 293 Kč
Originál patka JANOME quiltovací otevřená
Vyprodáno
Otevřená patka určená pro pikování, vyšívání, quilting. Je uzpůsobena tak aby dokázala snadno přeskakovat z místa na místo. Je neocenitelná během quiltování. díky tomu , že je průhledná máte absolutní kontrolu kde šijete.
od 236 Kč
Originál patka JANOME řasící
Vyprodáno
Patka pro řasení tenkých materiálů. Určená pro zdobení. Jednoduchá na instalaci. Je určena pro domácí šicí stroje s rotačním chapačem.
od 209 Kč
Originál patka JANOME kolečková, válcová
Vyprodáno
Patka válcová látku před sebou válcuje a netlačí. Díky kolečku se posunuje po těžkých materiálech a nebrzdí se. Používá se pro šití těžkých materiálů jako je např. kůže, vinylatd.
od 206 Kč
Originál patka JANOME pro všívání korálků, perel a flitrů
Vyprodáno
Tato speciální patka slouží pro přišívání korálků, perel, pásů s flitry apod. Obsahuje vodič, pomocí kterého podáváte korálky na šňůrce. Šíře vodiče 8mm. Pro stroje s rotačním chapačem.
od 230 Kč