Overlocky jsou speciální "šicí stroje" pro určitý druh šití. Využívají se pro sešití, obnitkování a začištění lemů oděvů - materiál bude oříznut a obšit. Běžné multifunkční šicí stroje Vám tuto službu nemohou splnit.

Overlocky Bernina

Produktů na stránceZobrazení
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Overlock Bernina 1150MDA
Vyprodáno
Úchvatný tvůrčí potenciál, vysoká rychlost šití a široké možnosti využití – budete šokováni tím, co BERNINA 1150 MDA dokáže! Tento všestranný overlockový stroj je vhodný jak pro šití oděvů, tak pro tvorbu domácích textilií. Patentované řízení nití “mtc” zaručuje dosažení dokonalého švu pouhým otočením knoflíku.
od 20 990 Kč
Overlock Bernina 1300MDC
Vyprodáno
Se strojem BERNINA 1300 MDC je tvůrčí šití snazší, než kdy předtím. Nechte se inspirovat rozsáhlým výběrem stehů tohoto overlockového stroje. Přidaný prádlový steh otevírá úplně novou dimenzi v šití. Užijte si bohatství luxusních funkcí, které Vám zpříjemní šití na overlockovém stroji – zejména patentované řízení niti “mtc” pro dokonalý šev jediným otočením knoflíku.
od 33 990 Kč
Overlock Bernina L450
Expedováno do 5-ti pracovních dnů
Overlock Bernina L 450 může šít 4; 3 nebo 2 nitným stehem, diferenciálním podavání zabraňuje vlnění látky a regulace přítlaku patky pomáhá při šití jemných materiálů.
od 15 490 Kč