✂️ -7 % na vybranou galanterii kód DNES ⏰
Koupit,,Když chcete šít bez kompromisů."
S overlockem Bernina L450 poznáte rozdíl hned při prvním použití.
Tichý chod, precizní zpracování a chytré detaily vytváří dokonalý zážitek ze šití.
Je to stroj pro ty, kdo ví, že na kvalitě opravdu záleží.


Bernina L 450 je precizní 2/3/4-nitný overlock pro čisté okraje bez třepení , pružné a odolné švy a rychlou práci . Diferenciální podávání eliminuje vlnění i řasení , barevně značené navlékací cesty urychlí přípravu . Zvládá rolovaný lem i dekorativní zakončení a spolehlivě si poradí s úplety , dětským a sportovním oblečením , úpravami i domácím textilem . Švýcarská přesnost pro každý den.


Už při prvním použití poznáte, že to není jen tak ledajaký stroj. Šijete rychlostí až 1200 stehů za minutu , ale vše máte pod kontrolou. Patentovaný Micro Thread Control (MTC) se postará o perfektní napětí nití.



Základní patka (nainstalovaná na stroji), elektronický nožní pedál, miska na odřezky, sada jehel, pinzeta, navlékač jehly, štěteček, olejnička, náhradní nůž, konvertor horního smyčkovače, pravé vodítko švu, 4 síťky, 4 zajišťovací talířky, malý a šestihranný šroubovák, box na příslušenství, kryt, návod v češtině.

Bernina L 450 spojuje rychlost, čistotu švu a spolehlivost v kompaktním overlocku. Díky diferenciálnímu podávání, MTC, pohodlnému navlékání a snadné údržbě zvládne vše od jemných úpletů až po více vrstev bez kompromisů. Pokud chcete perfektní okraje a komfort při každém projektu, L 450 je chytrá volba do domácí dílny i pro tvoření na zakázku.
Máte dotaz k materiálům nebo příslušenství? Napište nám – rádi doporučíme vhodné jehly, nitě i patky pro váš projekt.
| LED osvětlení | Ano |
| Navlékač jehly | Ne |
| Počet stehů | 16 |
| Přídavný stolek | Ne |
| Regulace přítlaku patky | Ano |
| Volné rameno | Ne |
| Výkon motoru | 120 W |
| Výrobce | Bernina |
| Jehelní systém | 130/705H |
| Rozměr stroje v x š x d | 294 x 336 x 263 mm |
| Rychlost šití | 1500 min |
| Typ Stroje | Overlock |
| Váha | 8 kg |
| Počet jehel | 2 |
| Přihrádka na odřezky | Ano |