Tištěný střih instantní tepláky

Střih na tepláky s volnějším sedem. Tzv. “instantní” (jsou na šití velmi rychlé). Tepláky jsou vhodné i pro začátečníky a běžný šicí stroj. Střih je volný, není vhodný pro ty, kteří mají radši oblečení více kopírující postavu! Těm bych doporučila spíš baggy. V popisu najdete tabulku s rozměry. Tepláčky jsou jednoduché, nemají šev na boku a šít podle nich lze i pyžamové kalhoty. Střih lze upravit tak, že nohavice prodloužíte o 5 cm rovně a založíte, a vzniknou tak pyžamové kalhoty bez nápletů. To samé lze dělat v pase a dát do pasu gumu do tunýlku.
Obrázek
193 Kč s DPH 160 Kč bez DPH193 Kč s DPH za 1 ks160 Kč bez DPH za 1 ks
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz

Zásilkovna:

75 Kč

Česká pošta:

od 75 Kč

DPD ParcelShop:

75 Kč

DPD Kurýr:

95 Kč

Osobně:

Zdarma

KódCA-3.5.2.VýrobceCaramilla

Střih na tepláky s volnějším sedem. Tzv. “instantní” (jsou na šití velmi rychlé). Tepláky jsou vhodné i pro začátečníky a běžný šicí stroj.
Střih je volný, není vhodný pro ty, kteří mají radši oblečení více kopírující postavu! Těm bych doporučila spíš baggy. V popisu najdete tabulku s rozměry.
Tepláčky jsou jednoduché, nemají šev na boku a šít podle nich lze i pyžamové kalhoty. Střih lze upravit tak, že nohavice prodloužíte o 5 cm rovně a založíte, a vzniknou tak pyžamové kalhoty bez nápletů. To samé lze dělat v pase a dát do pasu gumu do tunýlku.

STŘIH JE URČEN POUZE PRO SOUKROMÉ ÚČELY!!!

VýrobceCaramilla
Popis