Co vše mohu aplikovat kleštěmi

Mnozí z Vás stále tápou, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými nýtovacími kleštěmi a co že to vlastně s nimi všechno můžete aplikovat?


Přináším Vám malou nápovědu.


V naší nabídce najdete troje nýtovací a děrovací kleště a k tomu ještě sadu Vario plus.


Pokud se Vám některé z kleští, patentů či průchodek zalíbí, stačí kliknout na fotku a můžete je u nás objednat.


Pojďme se na ně společně podívat.


První jsou nýtovací a děrovací kleště Vario


V základu obsahují vše, co najdete na fotografii níže, pokud si je objednáte, můžete s nimi udělat pouze dírky 3 a 4mm.


Vše ostatní je samostatně k dokoupení, ale k tomu se dostaneme níže.


nýtovací a děrovací kleště varioA tady ještě obrázky, jak použít přípravek na vysunutí pistonů


Zobáček zaháknete do kleští a zatlačíte na něj, vsunutý přípravek se povysune a jde lépe vyndat.
Můžete si také pomoci druhou stranou přípravku, tou bez zobáčku, zasunete ji mězi kleště a přípravek.Jako druhé Vám představím nýtovací a děrovací kleště vario z kolekce Prym LOVE


Tyto kleště jsou novějším typem od německé firmy Prym, obsahují v základu krom děrovacího přípravku také nýtovací přípravek pro plastové patenty color snaps. Pokud tedy chcete aplikovat i tyto plastové patenty, doporučuji zakoupit kleště Prym LOVE, která přípravek obsahuje.
 


A do třetice to jsou nýtovací kleště KIN


Tyto kleště obsahují pouze děrovací přípravky 3 a 4 mm, rukojeti v atraktivní červené barvě a aplikujete s nimi stejné patenty, jako s kleštěmi Prym.
Jako poslední Vám představím přehlednou sadu VARIO PLUS


Tady najdete uložené pistony vedle patentů a průchodek, děrovací nástavce a nástavec pro vyndání přípravků, navíc sada obsahuje náhradní plastové kroužky, které přidržují na místě pistony.
V krabičce je přiložený návod k aplikaci patentek a průchodek, které sada obsahuje, vše je hezky pohromadě a jako základ je tato sada perfektní. 


Kleště jsme si představili, je na čase si říci, co s nimi můžete aplikovat.


Všechny z výše uvedených kleští mají stejnou dirku pro přípravky, je tedy jedno, které z nich zakoupíte, důležité je koupit nejdříve balení patentů, které obsahuje přípravek. Pokud máte patenty s přípravkem již doma, nebo máte sadu, tak u nejčastěji používaných patentů je možné dokoupit balení náhradní už bez přípravků.  • Máme tady nejčastěji používané patenty COLOR SNAPS, pokud kleště již máte, stačí dokoupit přípravek pro aplikaci color snaps a vybrat si barvu či tvar plastového patentu. V tuto chvíli máte na výběr z více než 40-ti různých typů těchto patentek, tady je malá ukázka.

A nezapomeňte, pokud nemáte kleště prym love s tyrkysovými rukojeťmi, určitě doobjednejte přípravek na aplikaci color snaps.

 


Případně pak děrovací přípravky ke kleštím s různými průměry a hlavně s plastovými vsadkami do kleští.K plastovým patentům a jejich problematice se ještě velmi často ptáte, zda s kleštěmi prym a přípravky color snaps jdou aplikovat levné KAM patenty z Číny. Inu nedalo mi to a pár patentů si sehnala, měli stejný průměr jako mají color snapsky a kleště mi šly aplikovat, nicméně materiál je jiný, už od prvního uchopení v ruce mi přijde takový tvrdší a chrastivý, těžko říci, co to udělá s životností patentu.


   • patenty JERSEY a to jak s přípravky, tak bez přípravků
     • patenty ANORAK, můžete zakoupit v několika provedení s přípravky, nebo jako náhradní balení


   • knoflíky SPORT a CAMPING nyní máme už i balení s přípravky a náhradní balení niklových bez přípravku
   • na řadě jsou průchodky Prym, různé průměry direk, 4mm s možností podložky, na rubovou stranu, nebo bez ní. Průchodky jdou aplikovat kleštěmi, přípravky jsou v balení vždy přiloženy.


Tady jsou průchodky bez podložky, jsou levnější, doporučuji je používat do pevnějších materiálů, kde nehrozí vytržení při tažení za látku. Mám je např. v dětském kapsáři z plátna, vypodloženého vliselinem a drží perfektně.


Průměr 4mm bez podložkyBudu pokračovat průchodkami s podložkou, tyto jsou pevnější, proti dutince dáte na rubovou stranu ještě podložku a teprve pak stisknete kleštěmi. Tady se dostanete i do větších průměrů direk.


Průměr 4mm s podložkou


Průměr 5mm s podložkou


Průměr 8mm s podložkou


V naší nabídce najdete i větší průměry průchodek Prym, také průchodky KIN, ale tyto nejdou aplikovat kleštěmi, pro kleště jsou určeny pouze tyto výše uvedené.


 


Pro kleště můžeme také použít patenty českého výrobce KOH-I-NOOR


Všechny patetny KOH-I-NOOR, které u nás zakoupíte jsou již v novém balení s přípravky pro aplikaci kleštěmi. Přípravky do kleští jsou v balení vždy přidány, nemusíte tedy hledat přípravky, v každém balení obdržíte přípravky nové.  • patenty ROLAND BABY v kovovém či lakovaném provedení
  • patenty ROLAND STYLE v kovovém či lakovaném provedení
  • patenty AUTO MOTO v kovovém či lakovém provedení
  • patenty WUK v kovu, laku či vodotěsné provedeníTo je v tuto chvíli vše, co můžete aplikovat kleštěmi. Doufám, že se Vám článek líbil a objasnil Vám možnosti nýtovacích a děrovacích kleští ;-)


 


 


 

Obrázek
Vytvořeno13.08.2018
Výrobci
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení