✂️ -7 % na vybranou galanterii kód DNES ⏰
Koupit,,Domácí stroj, který zvládne i víc."
Łucznik 2018 Polonia je praktický šicí stroj pro každodenní použití, který vás překvapí svou pevností a spolehlivostí.
Díky kovové konstrukci zvládne i silnější materiály, jako je riflovina, a poradí si tak s náročnějšími úpravami.
Ideální volba pro domácí šití, kde chcete víc jistoty a výkonu.


Šicí stroj Lucznik 2018 Polonia je ideální volbou pro začátečníky i pokročilé švadlenky. Nabízí širokou škálu funkcí a kvalitní zpracování za příznivou cenu.
Lucznik 2018 Polonia je všestranný šicí stroj vhodný pro širokou škálu projektů od základních oprav a úprav oděvů až po tvorbu domácích dekorací. Díky své robustní konstrukci a jednoduchému ovládání je ideální volbou pro domácí použití.
| Abeceda | Ne |
| Kolenní páka | Ne |
| LCD displej | Ne |
| LED osvětlení | Ano |
| Navlékač jehly | Ano |
| Pevný kryt | Ne |
| Počet patek v základní výbavě | 4 |
| Počet stehů | 16 |
| Polohování jehly nahoru/dolů | Ne |
| Prostor vpravo od jehly | 17 cm |
| Regulace přítlaku patky | Ano |
| Regulace rychlosti šití na stroji | Ne |
| Šití dvojjehlou | Ano |
| Tlačítko start/stop | Ne |
| Typ chapače | CB |
| Volné rameno | Ano |
| Výkon motoru | 70 W |
| Výrobce | Lucznik |
| Zrcadlové otočení stehu | Ne |
| Automatický odstřih | Ne |
| Horní podávání látky | Ne |
| Jehelní systém | 130/705H |
| Knoflíková dirka | 4 kroková |
| Overlockový steh | Ano |
| Rozměr stroje v x š x d | 305 x 410 x 170 mm |
| Typ Stroje | Mechanický |
| Váha | 5,6 kg |