Akce platí do vyprodání zásob!
Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia II je šicí stroj určený pro domácí použití.
Šicí stroje Lucznik 2015 Zofia II – NOVINKA s moderním designem jsou šicí stroje vybavené 36-ti šicími programy, kovovými součástkami, celokovovým kyvným CB chapačem, volným ramenem pro šití manžet, rukávů a nohavic, 4 overlockovými stehy a úsporným LED osvětlením, 4-krokovou knoflíkovou dírkou. Šicí stroje umožňují plynulou regulaci šířky i délky stehu, přišívání knoflíků, možnost šití dvojjehlou – dekorativní šití. Šicí stroj je vybaven regulovatelným přítlakem patky v závislosti na tloušťce materiálu, ořezem nitě. Stroj zvládne bezproblémově šití více vrstev rifloviny s jehlami jeans.
Hlavní funkce a parametry, které nabízejí šicí stroje Lucznik 2015 Zofia:
36 programů
Celokovový kyvný CB chapač
Volné rameno
4-krokové poloautomatické obšívání dírky
4 overlockové stehy
Plynulá regulace délky stehu
Plynulá regulace šířky stehu
Regulovaný přítlak patky v závislosti na tloušťce látky
Praktické měřítko - centimetr na pracovní ploše
Ořez nitě na těle stroje i na patkové tyči
Vysoké zvednutí patky - umožňuje šití několika vrstev materiálu
Funkce zpětného šití
Zabudovaný napínač horní nitě
Snadná výměna patek na zacvaknutí
Úsporné LED osvětlení
Možnost šití dvojjehlou – dekorativní šití
Plynulá regulace rychlosti šití nožním spouštěčem
Navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím navíjení po jejím naplnění
Vypínač světla
Šití materiálů – od lehkých přes středně těžké až po těžké materiály.
Velmi snadná obsluha vč. navlékání
Pohodlné čištění a mazání stroje
Standardní výbava pro šicí stroje Lucznik 2015 Zofia II zahrnutá do ceny:
Patka základní (na stroji)
Patka pro přišívání zipů
Patka pro šití knoflíkových dírek
Sada 3 jehel
4 cívky
Párač (prořezávač knoflíkových dírek) se štětečkem 2 v 1
Kryt podavače
Olejnička
Vodítko
2 šroubováčky
Nožní spouštěč
Český návod na obsluhu
| Abeceda | Ne |
| Kolenní páka | Ne |
| LCD displej | Ne |
| LED osvětlení | Ano |
| Navlékač jehly | Ne |
| Pevný kryt | Ne |
| Počet patek v základní výbavě | 3 |
| Počet stehů | 32 |
| Polohování jehly nahoru/dolů | Ne |
| Prostor vpravo od jehly | 16 cm |
| Regulace přítlaku patky | Ano |
| Regulace rychlosti šití na stroji | Ne |
| Šití dvojjehlou | Ano |
| Tlačítko start/stop | Ne |
| Typ chapače | CB |
| Volné rameno | Ano |
| Výkon motoru | 70 W |
| Výrobce | Lucznik |
| Zrcadlové otočení stehu | Ne |
| Automatický odstřih | Ne |
| Horní podávání látky | Ne |
| Jehelní systém | 130/705H |
| Knoflíková dirka | 4 kroková |
| Overlockový steh | Ano |
| Rozměr stroje v x š x d | 380 x 190 x 300mm |
| Typ Stroje | Mechanický |
| Váha | 5,6 kg |
Obrázek (2)
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)