✂️ -7 % na vybranou galanterii kód DNES ⏰
Koupit
,,První šicí stroj, který vás naučí šít."
Brother KE14
je ideální volba pro úplné začátky a první zkušenosti se šitím.
Díky jednoduchému ovládání a bezpečnostním prvkům zvládne šití
každý – bez stresu a bez složitého nastavování.
Perfektní první krok do světa šití pro děti i začátečníky.


| Abeceda | Ne |
| Kolenní páka | Ne |
| LCD displej | Ne |
| LED osvětlení | Ano |
| Navlékač jehly | Ne |
| Pevný kryt | Ne |
| Počet patek v základní výbavě | 3 |
| Počet stehů | 14 |
| Polohování jehly nahoru/dolů | Ne |
| Prostor vpravo od jehly | 16 cm |
| Regulace přítlaku patky | Ne |
| Regulace rychlosti šití na stroji | Ne |
| Šití dvojjehlou | Ano |
| Tlačítko start/stop | Ne |
| Typ chapače | Rotační |
| Volné rameno | Ano |
| Výkon motoru | 51 W |
| Výrobce | Brother |
| Zrcadlové otočení stehu | Ne |
| Automatický odstřih | Ne |
| Horní podávání látky | Ne |
| Jehelní systém | 130/705H |
| Knoflíková dirka | 4 kroková |
| Overlockový steh | Ne |
| Rozměr stroje v x š x d | 310 x 390 x 140mm |
| Typ Stroje | Mechanický |
| Váha | 5,7 kg |