✂️ -7 % na vybranou galanterii kód DNES ⏰
Koupit
,,Pevný základ pro vaše první projekty."
Tento šicí stroj nabízí
stabilní konstrukci a jednoduché ovládání,
díky kterým se můžete pustit do šití s jistotou.
Plynulý chod a praktické funkce zajistí,
že každý projekt zvládnete
bez zbytečných komplikací.
Ideální volba pro začátečníky, kteří chtějí
spolehlivý start bez kompromisů.


| Abeceda | Ne |
| Kolenní páka | Ne |
| LCD displej | Ne |
| LED osvětlení | Ano |
| Navlékač jehly | Ne |
| Pevný kryt | Ne |
| Počet patek v základní výbavě | 3 |
| Počet stehů | 17 |
| Polohování jehly nahoru/dolů | Ne |
| Prostor vpravo od jehly | 16 cm |
| Regulace přítlaku patky | Ne |
| Regulace rychlosti šití na stroji | Ne |
| Šití dvojjehlou | Ano |
| Tlačítko start/stop | Ne |
| Typ chapače | Rotační |
| Volné rameno | Ano |
| Výkon motoru | 51 W |
| Výrobce | Brother |
| Zrcadlové otočení stehu | Ne |
| Automatický odstřih | Ne |
| Horní podávání látky | Ne |
| Jehelní systém | 130/705H |
| Knoflíková dirka | 4 kroková |
| Overlockový steh | Ne |
| Rozměr stroje v x š x d | 230 x 270 x 125mm |
| Typ Stroje | Mechanický |
| Váha | 5,5 kg |