✂️ -7 % na vybranou galanterii kód DNES ⏰
Koupit
„Chytré šití s profesionálním výsledkem.“
Elektronický šicí stroj Brother CS10 vám nabídne moderní funkce, přehledné ovládání a maximální pohodlí při šití .
K dispozici máte 40 šicích programů včetně automatické knoflíkové dírky na jeden krok , takže zvládnete běžné šití i náročnější projekty.
LCD displej zajišťuje jednoduché nastavení, zatímco regulace napětí horní nitě pomáhá dosáhnout perfektního stehu na různých materiálech.
Praktické funkce jako zapošívání , nastavení šířky stehu až do 7 mm a délky stehu až do 5 mm vám dávají plnou kontrolu nad výsledkem.
Volné rameno usnadní šití rukávů a nohavic a možnost šití dvojjehlou otevírá další kreativní možnosti.
Ideální volba pro ty, kdo chtějí posunout své šití na vyšší úroveň s jistotou a lehkostí .


| Abeceda | Ne |
| Šířka stehu | 7 mm |
| Kolenní páka | Ne |
| LCD displej | Ano |
| LED osvětlení | Ano |
| Navlékač jehly | Ano |
| Pevný kryt | Ne |
| Počet patek v základní výbavě | 7 |
| Počet stehů | 40 |
| Polohování jehly nahoru/dolů | Ne |
| Prostor vpravo od jehly | 16 cm |
| Regulace přítlaku patky | Ne |
| Regulace rychlosti šití na stroji | Ne |
| Šití dvojjehlou | Ano |
| Tlačítko start/stop | Ne |
| Typ chapače | Rotační |
| Volné rameno | Ano |
| Výkon motoru | 42 W |
| Výrobce | Brother |
| Zrcadlové otočení stehu | Ne |
| Automatický odstřih | Ne |
| Horní podávání látky | Ne |
| Jehelní systém | 130/705H |
| Knoflíková dirka | Automatická |
| Overlockový steh | Ano |
| Rozměr stroje v x š x d | 310 x 420 x 182 mm |
| Rychlost šití | 750 min |
| Typ Stroje | Elektronický |