Mechanické Gritzner

Produktů na stránceZobrazení
Typ chapačeVýkon motoruVýrobce
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Gritzner Tipmatic 1035
Expedováno do 2 pracovních dnů
Tato skvělá konstrukce šicího stroje se osvědčila již po dlouhá desetiletí a stále přesvědčuje o své výjimečnosti. Pokud hledáte mechanický šicí stroj s kvalitní mechanikou a skvělou konstrukcí podpořenou systémem DFT horního podávání můžeme Vám nabídnout Tipmatic 1035. Velmi tichý chod šicího stroje Vás jistě zaujme. Velmi dlouhé a úzké volné rameno využijete při šití nejen rukávů a nohavic.
od 14 490 Kč
Gritzner Tipmatic 6122
Expedováno do 2 pracovních dnů
Tato skvělá konstrukce šicího stroje se osvědčila již po dlouhá desetiletí a stále přesvědčuje o své výjimečnosti. Pokud hledáte mechanický šicí stroj s kvalitní mechanikou a skvělou konstrukcí podpořenou systémem DFT horního podávání, můžeme Vám nabídnout Tipmatic 6122. Tento model nabízí ještě více než Tipmatic 1035. Plynulá regulace šířky stehu, včetně plynulého polohování jehly při rovném šití a 3 typy entlovacího stehu.
od 15 990 Kč
Gritzner Tipmatic 6152
Expedováno do 2 pracovních dnů
Tato skvělá konstrukce šicího stroje se osvědčila již po dlouhá desetiletí a stále přesvědčuje o své výjimečnosti. Pokud hledáte kvalitní mechanický šicí stroj s vertikálním rotačním chapačem, se systémem DFT horního podávání a velkým výběrem šících, vyšívacích a dekorativních, můžeme Vám nabídnout Tipmatic 6152. Tento model nabízí oproti Tipmaticu 6122 více vyšívacích a dekorativních stehů. Můžete zde využít až 93 programů.
od 16 990 Kč