✂️ -7 % na vybranou galanterii kód DNES ⏰
Koupit„Vyber si barvu, která ladí s tvým tvořením.“
Šicí stroj Janome Juno E1015 je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí začít šít jednoduše, s radostí a ve svém vlastním stylu .
K dispozici máte 15 šicích programů včetně overlockového stehu , takže zvládnete běžné opravy i první kreativní projekty.
Poloautomatická knoflíková dírka a volné rameno zajistí pohodlné šití i u rukávů nebo nohavic.
Tento model navíc nabízí 4 barevné varianty , takže si můžete vybrat stroj, který bude ladit přesně s vámi i vaším tvořením.
Perfektní volba pro každého, kdo hledá spolehlivý, jednoduchý a stylový stroj pro každodenní šití .


| Abeceda | Ne |
| Kolenní páka | Ne |
| LCD displej | Ne |
| LED osvětlení | Ano |
| Navlékač jehly | Ne |
| Pevný kryt | Ne |
| Počet patek v základní výbavě | 4 |
| Počet stehů | 15 |
| Polohování jehly nahoru/dolů | Ne |
| Prostor vpravo od jehly | 17 cm |
| Regulace přítlaku patky | Ne |
| Regulace rychlosti šití na stroji | Ne |
| Šití dvojjehlou | Ano |
| Tlačítko start/stop | Ne |
| Typ chapače | CB |
| Volné rameno | Ano |
| Výkon motoru | 85W |
| Výrobce | Janome |
| Zrcadlové otočení stehu | Ne |
| Automatický odstřih | Ne |
| Horní podávání látky | Ne |
| Jehelní systém | 130/705H |
| Knoflíková dirka | 4 kroková |
| Overlockový steh | Ano |
| Typ Stroje | Mechanický |
| Váha | 5,7 kg |