✂️ -7 % na vybranou galanterii kód DNES ⏰
Koupit
,,Když potřebujete rychle opravit i ušít."
Brother RH-137 je spolehlivý mechanický stroj, který vám usnadní každodenní šití.
Snadné ovládání vám umožní pustit se do práce bez zdlouhavého nastavování.
Ideální pomocník pro domácnost, kde chcete mít šití rychle, jednoduše a vždy po ruce.


Brother RH-137 je spolehlivý mechanický šicí stroj určený pro každodenní domácí použití. Nabízí základní sadu stehů, snadné ovládání a pevnou konstrukci, která zaručuje dlouhou životnost a stabilitu při šití.
Hlavní vlastnosti:
13 základních stehů včetně overlockového a elastického
Nastavitelná délka stehu až do 4 mm
Nastavitelná šířka stehu do 5 mm
Volné rameno pro snadné šití rukávů a nohavic
Vestavěný navlékač nitě pro rychlé navlékání
Osvětlení pracovní plochy LED diodou
Nožní pedál pro plynulou regulaci rychlosti šití
Technické parametry:
Počet stehů: 13
Maximální délka stehu: 4 mm
Maximální šířka stehu: 5 mm
Volné rameno: ano
Napájení: elektrické
Hmotnost: cca 5,5 kg
Příslušenství v balení:
Základní patka
Patka na zip
Patka na knoflíky
Párač švů
Cívky a jehly
Nožní pedál
Kryt proti prachu
Český návod k použití
Brother RH-137 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají jednoduchý, ale kvalitní stroj pro běžné domácí šití a opravy.
| Abeceda | Ne |
| Kolenní páka | Ne |
| LCD displej | Ne |
| LED osvětlení | Ano |
| Navlékač jehly | Ano |
| Pevný kryt | Ne |
| Počet patek v základní výbavě | 5 |
| Počet stehů | 37 |
| Polohování jehly nahoru/dolů | Ne |
| Prostor vpravo od jehly | 16 cm |
| Regulace přítlaku patky | Ne |
| Regulace rychlosti šití na stroji | Ne |
| Šití dvojjehlou | Ano |
| Tlačítko start/stop | Ne |
| Typ chapače | Rotační |
| Volné rameno | Ano |
| Výkon motoru | 51 W |
| Výrobce | Brother |
| Zrcadlové otočení stehu | Ne |
| Automatický odstřih | Ne |
| Horní podávání látky | Ne |
| Jehelní systém | 130/705H |
| Knoflíková dirka | Automatická |
| Overlockový steh | Ano |
| Rozměr stroje v x š x d | 370 x 440 x 190mm |
| Typ Stroje | Mechanický |
| Váha | 5,5 kg |