✂️ -7 % na vybranou galanterii kód DNES ⏰
Koupit
,,Začněte šít bez obav."
Brother J14S je ideální volba pro každého, kdo chce začít šít jednoduše a bez zbytečných komplikací.
Přehledné ovládání vám umožní rychle se zorientovat a pustit se rovnou do prvních projektů.
Perfektní stroj pro začátečníky i běžné domácí šití.


Brother J14S je jednoduchý a spolehlivý mechanický šicí stroj vhodný pro domácí použití i pro začátečníky. Nabízí základní sady stehů, snadné ovládání a pevnou konstrukci pro dlouhodobou životnost.
Hlavní vlastnosti:
14 základních stehů včetně obnitkového
Nastavitelná délka stehu až do 4 mm
Nastavitelná šířka stehu do 5 mm
Volné rameno pro šití rukávů a nohavic
Vestavěný navlékač nitě
Osvětlení pracovní plochy
Nožní pedál pro ovládání rychlosti šití
Technické parametry:
Počet stehů: 14
Maximální délka stehu: 4 mm
Maximální šířka stehu: 5 mm
Volné rameno: ano
Napájení: elektrické
Hmotnost: cca 5,3 kg
Příslušenství v balení:
Základní patka
Patka na zip
Patka na knoflíky
Párač švů
Cívky a jehly
Nožní pedál
Kryt proti prachu
Návod k použití v češtině
Brother J14S je ideálním strojem pro všechny, kdo hledají jednoduchý a spolehlivý přístroj pro základní šití a opravy v domácnosti.
| Abeceda | Ne |
| Kolenní páka | Ne |
| LCD displej | Ne |
| LED osvětlení | Ano |
| Navlékač jehly | Ne |
| Pevný kryt | Ne |
| Počet patek v základní výbavě | 3 |
| Počet stehů | 14 |
| Polohování jehly nahoru/dolů | Ne |
| Prostor vpravo od jehly | 16 cm |
| Regulace přítlaku patky | Ne |
| Regulace rychlosti šití na stroji | Ne |
| Šití dvojjehlou | Ano |
| Tlačítko start/stop | Ne |
| Typ chapače | Rotační |
| Volné rameno | Ano |
| Výkon motoru | 51 W |
| Výrobce | Brother |
| Zrcadlové otočení stehu | Ne |
| Automatický odstřih | Ne |
| Horní podávání látky | Ne |
| Jehelní systém | 130/705H |
| Knoflíková dirka | 4 kroková |
| Overlockový steh | Ne |
| Rozměr stroje v x š x d | 320 x 360 x 160mm |
| Typ Stroje | Mechanický |
| Váha | 5,7 kg |