Babylock Desire

Obrázek (14183)
38 990 Kč s DPH
32 223 Kč bez DPH
Expedováno do 2 pracovních dnů
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Rakovníku:
středa 22.1
Přepravní společností:
čtvrtek 23.1

DPD Kurýr:

zdarma

DPD ParcelShop:

zdarma

Česká pošta:

od 75 Kč

Osobně:

Zdarma

KódDesire BLE5
VýrobceBabylock
Záruka24 měsíců
Popis
Chcete více než jen overlockové stehy? Stroj Desire splní Vaše touhy. Nejjemnější švy - čisté, bez jakéhokoli pnutí a rychlé jako vítr.
Pokud chcete šít overlockovým a cover-prádlovým stehem a volíte variantu "dva v jednom", je model DESIRE ideální pro Vás. Velmi jednoduchá obsluha.
Model DESIRE je vhodný pro začátečníky i profesionály díky skvělé konstrukci a technickými vymoženostmi, které nabízí pouze BABYLOCK.

Zhotovte si kompletně své oděvy, stroj Desire značky Baby lock Vám to umožní.Stroj Desire Vám nabídne veškeré možnosti tak, abyste si mohli jednoduše, rychle a profesionálně zhotovit oděvy podle současné i budoucí módy. Ať se bude jednat o vzdušné, průhledné látky, ať to bude žerzejová látka s extravagantním zpracováním lemů nebo nosných prvků, se strojem Desire zažijete své velké vystoupení.

Navleče za Vás vítr!
Patentované automatické navlékání Jet-Air Threading™. Za pomoci nejjednoduššího a nejgeniálnějšího systému navlékání niti v dosavadních dějinách šití zapomenete na stres při navlékání konvenčního overlockového stroje. Babylock - radost při šití začíná už při navlékání. ...
Automatické navlékání Jet-Air Threading™ - navlečete vzduchem. Není jednodušší způsob navlečení. Můžete navlékat nitě v libovolném pořadí a pokud se Vám nit přetrhne v průběhu šití, bezproblémů můžete dovléknout! Fantastický a jedinečný vzduchový systém navlékání „Instant Jet-Air Threading™“. Jednoduchým zasunutím konce niti pro kterýkoli smyčkovač do navlékací pozice a stisknutím páčky překonáte to, co Vás u overlocku vždy obtěžovalo. S proudícím vzduchem z navlékače „Instant Jet-Air Threading™“ přestane být navlékání jednotlivých nití problémem. Nit se navleče sama až do očka smyčkovače. Žádné baravné vodiče, žádná pinzeta, žádné navazování nití, žádné vytahování nitě ze smyčkovače, jen zmáčknout páčku, sešlápnout spouštěč a šít.
Žádné problémy s navlečením! Zapomeňte na zkroucené nitě, barevné značení a hromady vodítek. Čas, který jste strávili navlékáním ušetříte a můžete jej strávit třeba šitím.

Žádné nastavování napětí jednotlivých nití (platí pro overlockové stehy) !
Patentované automatické napínání nití Automatic Thread Delivery System znamená: žádné nastavování napětí jednotlivých nití u overlockových stehů. Toto zařízení zabezpečuje při šití potřebné množství nitě pro 1 steh a dodává nit automaticky po stezích. Potřebné množství nitě se kromě toho může měnit podle druhu stehu, např. stadardní overlockový steh (široký a úzký), flatlock (široký a úzký), úzký lem, úzký rolovaný okraj.
Nastavte druh stehu a šijte. Desire Vám vytvoří vyvážený steh na jakékoli látce, jakoukoli nití, bez nutnosti ručně nastavovat napětí nití.
Máte overlock a nevyznáte se v tom, jak správně seřídit steh? Jaké napětí změnit při změně druhu stehu, nitě, látky nebo patky? Vyzkoušejte Babylock s Automatic Thread Delivery System a nebudete věřit, jak jednoduše je možné šít. Pouze si nastavíte druh stehu, šití a o vše ostatní se postará Váš Babylock. Žádné problémy s nastavením stehu!

A to není všechno. Jediným otočením knoflíku okamžitě změníte overlockový steh na úzký rolovaný lem. Dalším otočením jste zpět na overlockovém stehu a můžete si nastavit délku stehu. To vše bez zastavení stroje.
Nový patentovaný systém napínání niti brání kroucení nití a umožňuje použít ozdobnou nit stejně lehce, jako standardní.
Nová konstrukce kolmé polohy jehly pro ideální pronikání jehly do látky. Díky ní je pronikání jehly látkou nejoptimálnější, protože jehla proniká do látky vždy v kolmém směru, jako to je u šicího stroje. Nejlepší, nejšetrnější vpich do látky, nejmenší opotřebení a namáhání jehly. Jedinečný systém uchycení jehly zaručuje vždy její správnou polohu.
Je neuvěřitelné, co všechno Babylock Desire nabízí. Můžete bez něho ještě šít? Podívejte se na Desire v akci v našem obchodě. Až uvidíte jeho navlékač „Instant Jet-Air Threading™“ a automatické napínání nití Automatic Thread Delivery System, tak Vám bude jasné, jak snadné se rozhodnout.

Neomezená rozmanitost látek Vám umožní realizovat svou fantazii ve vlastní kolekci. Ať to budou klasické látky jako bavlna a vlněné látky nebo elastické látky jako lykra a žerzej - Váš overlockový stroj značky Baby lock Vás nenechá na holičkách. I moderní látky jako organtýn, hedvábí nebo šifón, úplety, trikotové a mikinové úplety a džínsovina - Váš overlockový stroj značky Baby lock je bude šít perfektně a s lehkostí. Aby bylo možné dosáhnout u veškerých látek optimálních výsledků šití, jsou všechny overlockové stroje značky Baby lock vybaveny diferenciálním podáváním.

- 5/4/3/2 nitný overlock, rolovací steh - snadné přepínání z 5 na 4 na 3 nebo 2 niti či na rolovaný steh. Univerzálnost a dokonalý steh pro každý účel.
- řetízkový a prádlový - cover steh široký 6 mm.

Příkon motoru: 135 W

Příslušenství:
sada jehel
pinzeta
malý a velký šroubovák
imbusový klíč na výměnu jehel
náhradní ořezový nůž
2ks náhradních šroubků na upínání jehly
8ks niťových talířků
4ks sitěk na nitě
pogumovaný ochraný kryt
štěteček na čištění
VýrobceBabylock